قیمت بلوک لیکا در کرج درجه یک

قیمت انواع بلوک سیمانی

بلوک لیکا چیست؟

قیمت بلوک لیکا در کرج چیست؟

شاید برای شما نیز سوال باشد که قیمت بلوک لیکا در کرج چیست؟بلوک لیکا جز مواد جدیدی است که وارد صنعت ساخت و ساز شده است. بلوک لیکا وزن خیلی کمی دارد که به همین علت از آن برای کار های ساختمانی استفاده می شود.

قیمت بلوک لیکا در کرج از دانه های لیکا، سیمان و آب تشکیل می شود. از ویژگی های بلوک لیکا می توان به عایق بودن لیکا در برابر گرما و سرما و همچنین عایق صدا بودن را می توان  نام برد. بلوک لیکا در برابر حرارت بالا مقاوم است و از لحاظ وزن سبک است و به راحتی جا به جا می شود. روی سطح بلوک لیکا تخلخل های زیادی موجود است، بلوک لیکا تحمل فشار های زیاد را دارد و در هنگام فشار شکسته یا خرد نمی شود. بلوک لیکا در شکل و اندازه های متفاوت تولید و وارد بازار می شود و در صنعت های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت بلوک لیکا در کرج

ویژگی های بلوک لیکا چیست؟

قیمت بلوک لیکا در کرج

بلوک لیکا ویژگی های مثبت زیادی دارد، از ویژگی های بلوک لیکا می توان به عایق بودن و وزن کم آن اشاره کرد.

 • عایق صدا: در ساختمان هایی که با مصالح عادی ساخته شده اند صدا به راحتی از میان دیوار ها عبور می کند که ممکن است این حالت برای برخی افراد موجب مزاحمت باشد استفاده از بلوک های لیکا در ساخت دیوار ها باعث می شود تا دیگر صدا از میان دیوار ها خارج نشود به جز اینها بلوک لیکا در بین سایر بلوک ها از بقیه سبک تر است.
 • سبک بودن بلوک لیکا: بلوک لیکا از وزن کمی برخورد دار است که همین موجب می شود تا به کار های ساختمانی  با سرعت بیشتری انجام شود، همچنین در زمان حوادث طبیعی از نظیر سیل و زلزله به منازل خسارت کم تری وارد می شود، وزن ساختمان یا دیگر سازه هایی که با بلوک لیکا تولید می شوند بسیار کم تر از ساختمان هایی است که با آجر و دیگر مصالح ساخته می شوند.

ویژگی های بلوک لیکا چیست؟

 • عایق حرارت: بلوک لیکا در درجه حرارت بالایی تهیه می شود همین موجب شده است تا در برابر حرارت مقاوم باشد برای همین معمولا در ساختمان سازی برای ساخت دیوار ها از بلوک لیکا استفاده می شود.
 • مقاوم در برابر آتش: بلوک های لیکا در برابر آتش مقاوم هستند از بلوک های لیکا در بین دیوار های ساختمان ها استفاده می شود تا در برابر آتش سوزی مقاوم باشند.
 • راحتی و سرعت در بلوک لیکا: بلوک های لیکا در تعداد قالب های زیادی تولید می شود در این بلوک ها شیار هایی وجود دارد که باعث می شوند تا در کار معماری مورد استفاده قرار بگیرند.
 • هزینه کم: ساختمان یا سازه ایی که توسط بلوک لیکا تولید شود بسیار کم هزینه می باشد و اگر زمانی حادثه ای مثل زلزله یا سیل اتفاق بیوفتد خسارت بالایی وارد نمی شود.
قیمت بلوک لیکا در کرج

انواع بلوک های لیکا

قیمت بلوک لیکا در کرج در تعداد زیادی و متنوع ای تولید می شوند و در کار های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 • تیغه ای تو پر
 • بلوک لیکا در ابعاد آجر
 • دیواری تو خالی ته پر
 • دیواری تو خالی
 • تیغه ای توخالی ته پر
 • تیغه ای تو خالی ته پر با دو سوراخ.

معایب بلوک لیکا چیست؟

 امروزه از بلوک لیکا استفاده های زیادی می شود بلوک لیکا از لحاظ سازه از آجر بزرگ تر است که به همین علت از آن برای ساختمان سازی استفاده می کنند. بلوک لیکا نسبت به پوکه معدنی شکننده تر است و مقاومت پوکه معدنی را ندارد. عایق بودن پوکه معدنی از بلوک لیکا بسیار بیشتر است خیلی ها می گویند استفاده از بلوک لیکا در ساختمان سازی باعث می شود که هزینه ها بیشتر بشود اما این طور نیست.